NEDEN GOLD CHEF TERCİH ETMELİYİZ?


  • NEDEN GOLD CHEF TERCİH ETMELİYİZ?

NEDEN GOLD CHEF TERCİH ETMELİYİZ?

Güvenli, garantili, takip edilebilir, sertifikalı ve sorumlu
Diğer yenilebilir altın ve gümüş ürünlerine göre - yenilebilir olsalar bile gıda üretimine özgü alanlarda işlenmezler - Gold Chef, gerçek bir gıda ürünüdür ve kullanıldığı ülkelerin mevcut düzenlemelerine uygun olarak gıda amaçlı kullanıma uygundur(*). Gold Chef yenilebilir altın ve gümüş, Floransa yakınlarında bulunan ve İtalyan ve Avrupa Sağlık Otoriteleri tarafından onaylanmış Giusto Manetti Battiloro fabrikasında üretilir (kayıt no: CE IT AAE 090 5). Ürün kalitesi, FSSC 22000:2020 standardına göre sertifikalı bir üretim süreci ve Giusto Manetti Battiloro'nun 400 yıllık geçmişi ile güvence altındadır.

TECRÜBENİN SİGORTASI
Gold Chef yenilebilir altın ve gümüş, altın ve gümüş yaprak üretiminde dünya lideri olan Giusto Manetti Battiloro tarafından imal edilir. Manetti ailesi, 400 yılı aşkın süredir asil battiloro sanatını icra etmektedir; tarih boyunca bile bir külçeyi inanılmaz derecede ince yapraklara dönüştürebilen ustalar. 1600'den bu yana 15 Manetti nesli, geleneksel zanaat ve teknolojik yenilikleri en yüksek kalite ve güvenilirlik sağlamak amacıyla birleştirmiştir.

KALİTE GARANTİSİ
Gold Chef ürünleri, sadece denetlenen ve sertifikalı hammadde kaynaklarından elde edilir (her hammadde partisi, saflığını belgeleyen bir sertifika ile birlikte gelir). Gold Chef altını, sadece sorumlu kaynaklardan tedarik edilir ve %100 doğaldır, zira hammadde tamamen mineral kökenlidir. Tüm işlemler, Floransa dışında, gıda katkı maddeleri üretimi ve ticareti için İtalyan sağlık izni bulunan Giusto Manetti Battiloro tesisi içinde gerçekleştirilir. Tüm süreç, Avrupa Birliği'nin 1333/2008 ve 231/2012 düzenlemelerine tam uyumlu olarak gerçekleştirilir ve 10 aşamalı kontrole tabidir.

SADECE YENİLEBİLİR DEĞİL()
Gıda endüstrisinde kullanılmak üzere(), yenilebilir altının en az %90 oranında altın içermesi (en az 21,6 ayar saflığa eşdeğer),gümüş içeriğinin %7'den fazla olmaması ve bakır içeriğinin %4'ten fazla olmaması gerekmektedir. Gold Chef altın, hem 24 ayar hem de 23 ayar olarak mevcuttur, bu nedenle belirtilenden daha saf ve - diğer üreticilerin ve satıcıların sunduğu yenilebilir altına göre - bakır içermemektedir; bakır, insan sağlığı için zararlı bir metaldir.
Avrupa düzenlemeleri doğrultusunda, gümüşün en az %99,5 saflıkta olması gerekmektedir. Gold Chef gümüşü %100 saftır.

TATSIZ VE AĞIZDA HİSSEDİLMEYEN
Gold Chef gümüşü %100 saftır. Gold Chef altını, bakır kullanılmadan üretilir. Bakırın kullanılmaması, mükemmel kalitede, tatsız ve herhangi bir metalik tat içermeyen bir ürün sağlar. Bakırın olmaması ayrıca, Giusto Manetti Battiloro'nun altını piyasada bulunan en ince kalınlıklarda işlemesine ve altın tozu, parçacık, pul ve yaprağın ağızda tamamen hissedilmez hale gelmesine imkan tanır.

DOĞAL VE KOSHER SERTİFİKALI
Gold Chef altın ve gümüş, hayvansal kökenli hammadde kullanılmadan ve gıda alerjenlerinden arındırılarak üretilir. Gold Chef ürünleri %100 doğaldır, çünkü hammadde tamamen mineral kökenlidir.
Son olarak, Gold Chef serisi, Kosher mutfakta kullanım için uygun olduğu belgelendirilmiştir.

SORUMLU ALTIN
Gold Chef altını, takip edilebilir ve sorumludur; yani yalnızca insan hakları ihlali olmayan ülkelerden temin edilen altından elde edilir.

Gold Chef , yenilebilir altın , yenilebilir gümüş , doğal ürünler , Kosher sertifikalı , sorumlu madencilik , yemek süsleme , gastronomi

Yorum Yap

Not: Html Kullanılamaz!